Już zaczynają myśleć o przyszłości…

W dniu 25 kwietnia klasa 7a odwiedziła Zespół Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu, biorąc udział w dniu otwartym szkoły.
Pod opieką miłych i kompetentnych uczennic klasy ratownictwa medycznego uczniowie zwiedzili szkołę, wzięli udział w wielu zaplanowanych na ten dzień atrakcjach : pokazie musztry i taktyki, prezentacji uzbrojenia i sprzętu, zajęciach z udzielania pierwszej pomocy. Szczególnym powodzeniem cieszyła się wirtualna strzelnica, gdzie można było spróbować swoich sił w strzelaniu z broni krótkiej i długiej. Oprócz tego przygotowano wiele konkursów językowych, historycznych, pokaz działania łączności wojskowej itp.
Całości dopełniły pyszne przekąski przygotowane przez uczniów.

Uczniowie mogli również zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkoły, porozmawiać ze starszymi kolegami, którzy już się tam uczą.
To był miło i pożytecznie spędzony czas!