Dzień Otwarty u Mickiewiczaków.

Przyszłych uczniów już dzisiaj serdecznie witamy, nasze drzwi dziś dla nich szeroko otwieramy!

W środę 13 marca Mickiewiczacy zaprosili przyszłych przedszkolaków oraz pierwszoklasistów do odwiedzenia naszej szkoły. Przygotowali dla nich moc atrakcji, zabaw i konkursów pokazując, że nauka przez zabawę to jest to.  Potyczki matematyczne, językowe, zabawy sportowe jak i zajęcia artystyczne cieszyły się dużym powodzeniem. Rodzice zaś mogli w tym czasie porozmawiać z nauczycielami, przyszłymi wychowawcami czy dyrektorem szkoły. Bo przecież dla każdego ucznia rozpoczęcie nauki w  pierwszej klasie do ważne wydarzenie. Dla nas również, dlatego już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejnych młodych Mickiewiczaków. Do zobaczenia we wrześniu!