III Jarmark Bożonarodzeniowy w Jedynce za nami

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To zarazem czas, kiedy w centrach handlowych i na ulicach miast pojawia się mnóstwo magicznych dekoracji.
W ten cudowny, świąteczny klimat wprowadził nas III Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbył się w dniach 8-9 grudnia przy ZSP nr 4 w Nowym Sączu.

Na scenie, którą zdobiło hasło „Każdy może zostać Świętym Mikołajem” zaprezentowały się
uzdolnione dzieci z ZSP nr 4, „Małe Lachy”, „Pompon Team”, schola Dzieci Bożych oraz nauczyciele ZSP nr 4.
Każdy obecny mógł zrobić zakupy przedświąteczne na stoiskach przygotowanych przez: stowarzyszenie „Teraz Sącz”, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, stowarzyszenie rozwoju wsi „Janczowska Wspólnota”, stowarzyszenie „Wyznaczamy Nowe Kierunki”, pasieka „Amelia”, „Pan Zdrówko”, „Rękawice Furmańskie”, „Świeczki Soya” i „Sądecka Skrzyneczka”.
Nie zabrakło również atrakcji dla naszych najmłodszych miłośników świątecznej aury. W krainie Świętego Mikołaja każdy mógł wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie, a w budynku szkoły odbyły się warsztaty lukrowania i zdobienia pachnących pierników oraz dzieci stworzyły piękną zimową galerię.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.
Już dziś zapraszamy za rok!