ZAPRASZAMY NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Zapraszamy wszystkich serdecznie na III edycję Jarmarku Bożonarodzeniowego organizowanego przez naszą szkołę i Stowarzyszenie Wyznaczamy Nowe Kierunki Wydarzenie odbędzie się 8 i 9 grudnia od 16.00 do 20.00 na podwórku naszego budynku Atrakcji nie zabraknie Pośpiewamy kolędy z uczniami szkoły i z Schola dzieci Bożych z parafii św. Kazimierza . Potańczymy ze św. Mikołajem, a pomoże nam w tym Pompon Team z Pałacu Młodzieży i regionalny zespół Małe Lachy Będzie można kupić sobie piękne ozdoby świąteczne, ciepłe czapki i rękawice. Dla bardziej głodnych smakoszy będą ciepłe napoje i pyszne ciasta no i oczywiście to co najważniejsze w święta Bożego Narodzenia sianko pod stół wigilijny przygotowany przez Stowarzyszenie Teraz Sącz.

Nie zapominamy o najbardziej potrzebujących, na specjalnym stoisku wolontariusze z naszego szkolnego koła będą sprzedawać ręcznie robione kartki świąteczne, dochód przeznaczony będzie na naszą chorą koleżankę.  Zapraszamy wszystkich serdecznie , poczujmy wspólnie atmosferę tych magicznych świąt. A tak było w zeszłym roku!