Przegląd Małych Form Teatralnych

5 grudnia, jak co roku, młodzi Mickiewiczacy przenoszą utwory naszego patrona Adama Mickiewicza na deski sceny teatralnej. Często w nowatorski, oryginalny sposób pokazują wartości w nich zawarte i ponadczasową prawdę. Utwory napisane 200 lat temu są nadal aktualne i Mickiewiczacy przekazują te wartości następnym pokoleniom.

W tym roku o prawdziwej przyjaźni, mądrości rodziców i sytuacji , która wcale nie jest taka zła opowiedzieli uczniowie klas II a i II b oraz grupy przedszkolnej Starszaków. Siłę miłości, która potrafi oddalić zło  zaprezentowali uczniowie klasy V a , natomiast klasa VII przybliżyła nam jak wyglądały uczty i o czym rozprawiała szlachta w czasach Mickiewicza. Gratulujemy fantastycznych występów i już czekamy na kolejny Przegląd Małych Form Teatralnych.