,,Opowieść wigilijna” – Teatr Nowy

W piątek 1 grudnia przedszkolaki wybrały się do Teatru Nowy na przedstawienie ,,Opowieść Wigilijna”. Jest to jedna z najpopularniejszych historii o Świętach Bożego Narodzenia. W noc wigilijną wszystko może się wydarzyć. Pełna wzruszeń, romantyczna historia o głębokiej przemianie wewnętrznej głównego bohatera.

Stary kupiec, Ebenezer Scrooge, znany ze swego skąpstwa, powraca w Wigilię Bożego Narodzenia do domu po pracy w swoim kantorze. Tam zjawia mu się duch jego wspólnika, Jakuba Marley’a, który ostrzega:, jeśli Scrooge się nie zmieni, po śmierci czeka go wieczna męka. Dalszej części nie zdradzimy… Zapewniamy tylko, że przedszkolakom bardzo podobało się przedstawienie i już poczuły magię świąt.