Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Przemysław Wolak zdobył II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Geograficznym „Mistrz Mapy – Znajomość Mapy Azji” organizowanym przez Zespół Szkół nr 2
To wspaniałe osiągnięcie jest dowodem ogromnej wiedzy, zaangażowania i pasji Serdecznie gratulujemy Przemysławowi i życzymy kolejnych sukcesów oraz rozwijania swoich zainteresowań! Gratulujemy!