Dzień Pluszowego Misia- akcja!

🧸 Druga edycja akcji charytatywnej z okazji Dnia Pluszowego Misia!

Z radością ogłaszamy, że nasza szkoła po raz drugi włącza się w akcję charytatywną z okazji Dnia Pluszowego Misia, organizowaną we współpracy z Fundacją Mam Marzenie💚

Zbieramy:
🧸 nowe maskotki z metkami

🎨 przybory plastyczne (kredki, farby, mazaki, bloki, kolorowanki itp.)

Zebrane dary zostaną przekazane przez wolontariuszy w imieniu naszych uczniów chorym dzieciom przebywającym na oddziałach szpitalnych

Podaruj odrobinę radości i uśmiechu tym, którzy najbardziej tego potrzebują!

📅 Zbiórka trwa od 3 do 14 listopada
📍 Dary można przynosić do: Biblioteki szkolnej lub do wychowawców klas.

Dziękujemy za każde wsparcie i dobre serce! 

UCZNIOWIE SP1 PAMIĘTAJĄ!

W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych uczniowie klasy 4b udali się cmentarz przy ul. św. Heleny. Uporządkowali grób i zapalili znicze, jako symbol pamięci zamordowanym przez hitlerowców mieszkańcom wsi Świniarsko. Ponadto zajęcia na świetlicy szkolnej poruszyły temat pamięci o najbliższych i przemijania.

Czytaj więcej

1 2 3