Najlepsi z najlepszych, a wśród nich Przemek Wolak.

Kto śledzi sukcesy Przemka Wolaka z klasy VI a wie, że założeniem Przemka na początku roku była wygrana trzech konkursów historycznych. Swój plan zrealizował w całości. Laureat XXIX Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”, laureat  XI Wojewódzkiego Konkursu Historyczny „Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma” i finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego to właśnie on. Przemysław Wolak z klasy VI a. W ubiegłym tygodniu Przemek postawił kropkę nad i. Zdobył IV wynik w kraju podczas Zawodów laureatów- Gali Finałowej, które odbyły się w Warszawie w dniach 4-6 czerwca 2024r. To ostatni etap konkursu ,,Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego”, w którym uczestniczy po 4 najlepszych laureatów z każdego województwa. 70 uczestników zmierzyło się w czterech różnych konkurencjach, aby wyłonić najlepszych z najlepszych. I Przemek jest jednym z tych najlepszych. Ogromna wiedza, systematyczna praca  i  upór doprowadziły go na sam szczyt. Przemku, jesteśmy z ciebie dumni i gratulujemy niebywałego sukcesu!