I b i 4 b w Skrudzinie

W miniony piątek 10 maja 2024 r.  odbyła się oczekiwana  przez uczniów klasy 4 b i I b ,wycieczka szkolna do Rodzinnego Parku Rozrywki w Skrudzinie. W autokarze zameldowała się 40-osobowa grupa miłośników  sportu i zdrowego stylu życia. Zabawy i gry zespołowe na świeżym powietrzu przyniosły wiele radości i wrażeń, a najbardziej wytrwałym  udało się skorzystać z wszystkich zaplanowanych atrakcji:

z poszukiwania skarbów, odkrywania niespodzianek w labiryncie, strzelania z łuku, z gry w szachy przestrzenne, mini golfa oraz sprawdzanie swojej sprawności w zjeżdżaniu na linie. Wiele emocji dostarczyły również rozgrywane turnieje siatkowe. Młodsi i starsi korzystali również z dmuchanych zjeżdżalni i sprawdzali swoje umiejętności na hulajnogach. Wspólnie przeżyty czas i  emocje mocno zintegrowały nasze szkolne środowisko, dlatego już dziś jesteśmy żądni kolejnych wypraw 🙂