Warsztaty kulinarne Starszaków

9 lutego dzieci z grupy STARSZAKI miały okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych. Warsztaty te odbyły się w Zespole Szkół Nr 1 w Nowym Sączu. Dzieci bardzo miło i ciepło zostały powitane przez Panią Anię, następnie odbyła się krótka pogadanka, po czym odbyły się warsztaty kulinarne – pieczenie ciasteczek 🍪 oraz mufinek 🥧. Pani Ania zaprezentowała przedszkolakom sprzęt, dzięki któremu można szybko i sprawnie przygotować ciasto. Starszaki z wielką ochotą przystąpiły do działania, wałkowały, wycinały ciastka, mieszały suche i mokre składniki na mufinki, łączyły z pokrojonymi jabłkami z cynamonem. Kolejnym etapem było ozdabianie ich w posypce kokosowej oraz kolorowym lukrem, przekładanie ciasteczek nutellą oraz marmoladą. Wszędzie pachniało cudnie. Świetna organizacja, zwinność, dobry humor, to wszystko towarzyszyło całej oprawie kulinarnych warsztatów. Radości nie było końca. Pani Ani oraz jej uczennicom składamy serdeczne podziękowania.