Międzyszkolny Konkurs Piosenki ,,Liryki Bożonarodzeniowe”

Mimo, że okres Bożego Narodzenia już na nami, to 25 stycznia w szkole atmosfera była iście świąteczna. A to za sprawą uczestników Międzyszkolnego Konkursu Piosenki ,,Liryki Bożonarodzeniowe”. Uczniowie sądeckich szkół podstawowych zaprezentowali kolędy  i znane piosenki świąteczne w języku angielskim i hiszpańskim. Na liście nie zabrakło utworów ,,All I want for Christmas”, ,,Snowman” ,,Feliz Navidad” czy ,,Noel”. Swoim wykonaniem najbardziej urzekli: Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 9 w składzie Iga Adamczyk, Wiktoria Janisz, Natalia Oćwieja, Daria Podobińska i Lena Gocek, , duet rodzeństwa (Zofia i Antoni Biel) ze Szkoły Podstawowej nr 15 oraz solistki ze Szkoły Podstawowej nr 20 Hanna Rybińska oraz Gabriela Ruchała. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a sponsorom w tym Kino Sokół dziękujemy za wsparcie organizacji konkursu!