Konkurs ,,Jesieniaki -cudaki” rozstrzygnięty!!

W naszym przedszkolu odbył się konkurs pt. „Jesieniaki – cudaki”. Wszystkie chętne dzieci wykonały z jesiennych darów znalezionych w parku i ogrodzie zabawne cudaki. Wystawa prac wzbudziła podziw i zainteresowanie oglądających. Dzieci wykazały się kreatywnością co zaowocowało pięknymi pracami. Ponadto to niecodzienne zadanie przyczyniło się do współpracy dzieci i rodziców, którzy wspólnymi siłami stworzyli te niesamowite prace. Prace oceniało jury w składzie: pani Inga Wygoda, pani Anna Legutko oraz pani Katarzyna Ciaputa. Prace zostały podzielone na dwie grupy wiekowe 3-4 latków oraz 5-6 latków.

 

3-4 latki:

I miejsce – Nikodem Sromek

II miejsce – Wiktoria Norek

III miejsce – Franciszek Pałka

5-6 latki

I miejsce – Kornelia Kaliciecka, Zuzanna Ziomek

II miejsce – Urszula Stefańska, Lilianna Krzemińska

III miejsce- Nadia Komycz, Michał Łuczkiewicz

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.