Ślubujemy!

13 października w naszej szkole odbyło się Ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie Mszą Święta na której obecni byli wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły. Następnie najmłodsi uczniowie udali się do szkoły na część artystyczną. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności.

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonał pan Dyrektor kolorowym ołówkiem. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Nowym Sączu.