Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia… 4 września uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2023/2024. Uczniowie przybyli do szkoły z pozytywnym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:00 Mszą Świętą w kościele św. Kazimierza. Ksiądz Bartłomiej Musiał w bardzo obrazowy sposób przedstawił klucz do sukcesu, nie tylko w nauce, ale i sporcie. Następnie wszyscy wzięli udział w akademii na podwórku szkolnym. Podczas części oficjalnej wprowadzono sztandar i odśpiewano hymn państwowy. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły pan Marcin Strakosz, który serdecznie powitał wszystkich przybyłych gości, uczniów, rodziców i nauczycieli oraz złożył życzenia samych sukcesów uczniom, a rodzicom powodów do dumy i radości.

Po przemówieniu pana dyrektora uczniowie klasy III b w części artystycznej pożegnali wakacje oraz przywitali czas nauki. A na hasło ,,szkoła stęskniona do klas nas woła”, wszyscy udali się do sal na spotkanie z wychowawcami. Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.