Witam serdecznie wszystkich Uczniów i Rodziców!

Nieco czasu minęło już od chwili, kiedy ostatni raz widzieliśmy się w szkole. Z uwagi na sytuację spowodowaną epidemią, przyszedł czas, kiedy to szkoła „przychodzi” do Was, do Waszych domów.

Wychowawcy i nauczyciele myślą o Was z wielką troską i starają się, by przygotować dla Was materiały i różne działania, które samodzielnie, z pomocą nauczyciela, czy też wspólnie z rodzicami będziecie mogli opracować, by zagospodarować sobie wolny czas i realizować naukę szkolną.

Pierwsze dni będą dla niektórych nieco trudne, ale nie przerażajcie się- taka nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, dla nauczycieli również. Ale damy radę!!!

Pamiętajcie też, że gdyby ktoś z Was, również Rodziców, potrzebował jakiegoś wsparcia, czy po prostu porozmawiać, opowiedzieć, jak spędzacie ten czas, możecie zadzwonić do mnie lub wysłać e-maila.

Na telefony i e-maile od Was będę czekać:

• w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki 1530 – 1630, 1530 – 1630  (dla Rodziców)
  • w środy 1030 – 1130, 930 – 1030  (dla Rodziców)

Numer telefonu i adres skrzynki e-mailowej podam w wiadomości przesłanej Waszym Rodzicom na e-dzienniku.

Zapraszam również do kontaktu przez dziennik elektroniczny.

Tymczasem pozdrawiam Was serdecznie!!! Wasz pedagog szkolny