Rekrutacja 2021/2022 – przedszkole

Drodzy Rodzice,

w  związku  z   tym, że  od 1 września 2021 r. oddziały przedszkolne działające w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Nowym Sączu przekształcą się w Miejskie Przedszkole nr 8 w Nowym Sączu, które będzie tworzyć wraz ze wspomnianą szkołą podstawową Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 na dokumentach dotyczących rekrutacji widnieje nazwa   przedszkola zamiast oddziału przedszkolnego.

Od 1 września 2021 r. podobnie  jak i w roku poprzednim, będzie możliwość zapisania dziecka do oddziału dziesięciogodzinnego lub oddziału pięciogodzinnego.

Bardzo proszę zapoznać się z Regulaminem Rekrutacji, w którym oprócz zasad przyjęcia są również podane terminy.

Wykaz dokumentów, jakie należy złożyć starając się o przyjęcie dziecka do przedszkola:

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola.
  2. Dodatkowe informacje dotyczące funkcjonowania dziecka w przedszkolu.
  3. Oświadczenia niezbędne do potwierdzenia kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym.

Dokumenty  proszę  składać w sekretariacie szkoły, Nowy Sącz ul. Długosza 2 w godzinach od 7:30 do 14:30.

WYKAZ DOKUMENTÓW:

• Regulamin rekrutacji przedszkole 2021