Mistrzowie Mapy

Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania pasji geograficznych, poszerzania wiedzy o świecie
oraz rywalizacji w miłej i przyjaznej atmosferze 
. Nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, świetnym przygotowaniem oraz umiejętnością pracy pod presją czasu 
.
Jesteśmy dumni, że mogli godnie reprezentować naszą szkołę 
. Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, wiedzy i ambitnej postawy i czekamy z niecierpliwością na wyniki! 




