Cudze chwalicie…

… swego nie znacie”. Właśnie, że znamy! Uczniowie klas 4 i 6 w odstępie dwóch tygodni wybrali się na wycieczkę do Krakowa, miasta województwa małopolskiego, które ma wiele do zaoferowania zwiedzającym. Oczywiście plan wycieczek był dopasowany do wieku uczestników. Uczniowie dwóch klas czwartych zwiedzili ZOO w Krakowie, gdzie dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat egzotycznych zwierząt z bliska oglądając te najbardziej rzadkie okazy. Dodatkowo wybrali się do Parku Edukacji Globalnej gdzie poznali zwyczaje , tradycje i styl życia mieszkańców najdalszych rejonów świata. Szóstoklasiści postawili na historię i sztukę. Zwiedzili Wawel, udali się na spacer uliczkami Starego Miasta, by następnie ,,zanurzyć się” w obrazach Vincenta Van Gogha. Multimedialna wystawa dzieł wielkiego malarza porwała wszystkich uczestników. Kraków zdradził tylko część swoich atrakcji, a my jesteśmy żądni więcej. Zatem, Stolico Małopolski, do zobaczenia wkrótce!