Trzecioklasiści sprawdzają swoją wiedzę

Koniec roku to czas podsumowań i wyników. Uczniowie klas III w ramach sprawdzenia swoich osiągnięć wzięli udział w konkursach ,,Jeden z Dziesięciu” oraz ,,Młody Matematyk”. W formie turniejowej sprawdzili nie tylko ile nauczyli się w minionym roku szkolnym, ale również jak szybko i sprawnie udzielać prawidłowych odpowiedzi. Emocji było co nie miara. Konkurs matematyczny pokazał zaś uczestnikom, że matematyka wokół nas może być ciekawa i zachęcająca do obliczeń. A jako, że liczby nie kłamią, uczciwie wskazały zwycięzców.

W konkursie matematycznym ,,Młody Matematyk”

1 miejsce- Jan Najduch -klasa IIIb

2 miejsce – Franciszek Bożek- klasa IIIa

3 miejsce- Mikołaj Molek – klasa IIIa

W konkursie wiedzy ,,Jeden z Dziesięciu” zwyciężył Franciszek Zieliński z klasy IIIa, a w finale znaleźli się również Mikołaj Molek i Emilia Purys.

Serdecznie gratulujemy i życzymy równie licznych sukcesów na dalszym etapie edukacji!!