Dwa I miejsca i aż trzy wyróżnienia w jednym konkursie!

W dniu 20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Sączu odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Przeglądu utworów Juliana Tuwima. Uczniowie klas I – III stanęli w konkursowe szranki recytując, prezentując przygotowane inscenizacje oraz wykonując prace plastyczne. Z dumą możemy się pochwalić wieloma sukcesami w konkursie.

Swój talent z powodzeniem zaprezentował Mikołaj Romul-Pomietło, który, recytował utwór pt. „Spóźniony słowik”. Jury było pod wielkim wrażeniem gry aktorskiej i recytacji naszego ucznia, który ponownie zdobył I miejsce w konkursie.

W kategorii plastycznej I miejsce zajęła Gabriela Bońkowska z klasy 3a. W tej samej kategorii wyróżnienie otrzymały: Adrianna Pacut z klasy 3b, Blanca Rumin z klasy 3b i Aleksandra Zgrzeblak z klasy 3a.

Gratulujemy !!!