Mickiewiczaki pomagają !

Nasi uczniowie i dzieci z przedszkola oraz rodzice spisali się na medal

Wszyscy z dużym zaangażowaniem włączyli  się w zbiórkę organizowaną przez Fundację Bratnia Dusza. Akcja miała na celu zebranie darów dla osób z polskimi korzeniami, które mieszkają w Ukrainie. Udało się zebrać żywność, słodycze, środki czystości i leki. Wszystkie dary spakowali uczniowie i wraz z przewodniczącą Rady Rodziców p. Anitą Zontek przekazali p. Iwonie Romaniak Prezes Fundacji Bratnia Dusza.

Akcją zainteresowały się sądeckie media, które odwiedziły naszą szkołę i przeprowadziły wywiad z dziećmi.

Uczniowie z Jedynki przygotowali również kartki wielkanocne dla osób, które wezmą udział w tym spotkaniach wielkanocnych w Ukrainie.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce, a Stowarzyszeniu Wyznaczamy Nowe Kierunki za współpracę. Razem możemy więcej !