Świętujemy w przedszkolu i zerówce

8 MARCA  W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali Życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów… Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia,
kwiaty i promienny uśmiech…

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu i zerówce, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

10 MARCA dziewczynki nie zapomniały o święcie swoich kolegów.

W tym dniu obchodzony jest DZIEŃ MĘŻCZYZN. Mimo, że “męskie” święta nie są tak popularne jak “kobiece”, to nie mniej jednak stanowią doskonałą okazję do złożenia życzeń, czy wręczenia drobnego upominku, o którym nie zapomniały nasze wspaniałe dziewczynki. Były życzenia oraz słodycze.