Karnawał w przedszkolu

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 15 lutego w zorganizowanym balu karnawałowym w Przedszkolu nr 8, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, supermanów, piratów, skrzatów rycerzy, muszkieterów, czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc w zabawach zorganizowanych przez Ciocię Olę i Ciocię Emilkę, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

 

Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń oraz słodkich smakołyków.

Zapraszamy na film z balu przedszkolaków.