Świętujemy 21 i 22 stycznia – Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiękniejsze dni w całym roku. W tych dniach dziadkowie mogą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Przedszkolaki z Przedszkola nr 8 zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta. Ci ze wzruszeniem przyglądali się scenkom przedstawianym przez ich najukochańsze wnuki. Uczniowie z Jedynki również pamiętali o seniorach i przygotowali własnoręcznie wykonane upominki. Przygotowania do styczniowych świąt dopełniły przepiękne i szczere życzenia oraz wesoło zaśpiewane piosenki.

„Babcia i dziadek odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka. Pomagają budować tożsamość młodych ludzi i kształtują ich osobowość. Zbliżające się święta to okazja do podziękowania im za ciepło, wrażliwość i życiową mądrość, którymi dzielą się z najbliższymi.”

Wszystkim Babciom i Dziadkom

z okazji Ich święta życzymy

zdrowia, pomyślności, miłości najbliższych, uśmiechu na każdy dzień

oraz pociechy z wnuczek i wnuczków !