Zajęcia z kreatywności bawią i uczą

Nowy Rok daje nowe możliwości. Już na początku stycznia uczniowie z klas pierwszych w ramach zajęć z kreatywności wykonali plansze do kodowania. Następnie wykorzystując swoje prace przystąpili do wspólnej zabawy. Dzieci miały za zadanie przetwarzać informacje w postaci kodów. Pierwszoklasiści bez większych problemów wykonywali zadania, a w trakcie zajęć panowała wesołą atmosfera. 😀Uczniowie z klasy 3b rozpoczęli tegoroczne zajęcia od wykonania kartek z życzeniami dla Osób Starszych z Domu Opieki Społecznej w Nowym Sączu. Czas poświęcony na przygotowanie kartek był również znakomitą okazją…

 

do porozmawiania z uczniami na temat relacji międzypokoleniowych oraz by wyrazić najukochańszym Babciom i Dziadkom swą wdzięczność, radość i szacunek oraz naszą pamięć. 👍Dokumentację z zajęć wykonała Alicja Żygadło, która fotografowała koleżanki i kolegów aparatem zakupionym przez szkołę w ramach Programu Laboratorium Przyszłości. 📷