Pamiętamy o starszych ludziach i działamy w słusznej sprawie !

Większość z nas miesiąc grudzień kojarzy ze Świętami Bożego Narodzenia. W tym szczególnym okresie w roku pamiętamy o swoich bliskich, spotykamy się w gronie przyjaciół i rodziny, składamy sobie życzenia. Dzieci z naszej szkoły również zadbały o to by życzenia dotarły do ludzi starszych. Uczniowie z Jedynki przez kilka dni przygotowywali świąteczne, ręcznie robione kartki okolicznościowe, które dzisiaj przekazali Garysi Gajdosz, absolwentce naszej szkoły, a zarazem przedstawicielce Stowarzyszenia Nowosądeckie Serducho.

Kartki z przepięknymi życzeniami trafią do starszych osób. Pamiętajmy, że w święta nikt nie powinien czuć się samotny. Pamiętajmy o potrzebujących i dzielmy się miłym słowem. Mickiewiczaki – jesteśmy dumni, że działacie w słusznej strawie! Brawa dla Was!