Mamy dwa wyróżnienia w konkursie organizowanym przez Sądecką Bibliotekę Publiczną !  

13 grudnia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Sądeckiej Biblioteki Publicznej obyło się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Kamera, akcja, maluj!” organizowanego przez Sądecką Bibliotekę Publiczną w Nowym Sączu.

Gabriela Bońkowska z klasy 3a wykonała ilustrację do książki “Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren, natomiast Irena Kozar z klasy 3b w swojej pracy przedstawiła książkę „O kurze, która opuściła podwórze” Sun-Mi Hwang. Obie trzecioklasistki otrzymały wyróżnienie w kategorii wiekowej klasy I – III.

Dzieci malowały to, co najbardziej lubią czytać lub oglądać w długie jesienne wieczory. Wśród nadesłanych znalazły się prace prezentujące popularne bajki, baśnie tajemnic, ciekawe przygody młodych detektywów, bajki z ulubionymi zwierzakami, opowieści o fascynującym świecie przyrody i inne. Warto wspomnieć, że na konkurs wpłynęło aż 200 prac!

Gratulujemy podwójnego sukcesu !