Witamy Was w Rodzinie Mickiewiczaków

12 października 2022 r. w naszej szkole odbyła  się uroczystość ślubowania klas 1 i pasowania przedszkolaka. Wydarzenie zostało poprzedzone uroczystą mszą świętą, którą prowadził ksiądz Bartłomiej Musiał.

Ślubowanie i pasowanie… to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka. Podczas uroczystości prowadzonej przez Natalię Basiagę i Aleksandrę Kulig z klasy 6a, pierwszoklasiści i przedszkolaki pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i tańczyć, a także recytować wierszyki. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie i pasowanie wielkim ołówkiem przez dyrektor Jolantę Bodziony. Pierwszaki z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki.