Wyniki wyborów do prezydium Samorządu Uczniowskiego

W dniu 28 września 2022 roku przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą oraz prezentacją kandydatów. Głosowanie odbyło się wśród uczniów klas II – VI.  Oddano 173 głosy, z których 2 były nieważne. Komisja wyborcza w składzie: p. Ewelina Kaliciecka i p. Katarzyna Sromek oraz opiekunowie SU: p. Agata Gajkowska i p. Dorota Nowak, czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Wyniki głosowania:

  • PRZEWODNICZĄCA SU:

BASIAGA Natalia, klasa 6a (76 głosów)

  • ZASTĘPCY PRZEWODNICZĄCEJ:

PACUT Adrianna, klasa 3b (40 głosów)

WOLAK Przemysław, klasa 5a (40 głosów)

  • CZŁONKOWIE SU:

BARAN Katarzyna, klasa 3a

BODZIONY Andrzej, klasa 5a

FRANCZAK – KOZIEŁŁO Michela, klasa 4a

JODŁOWSKI Mateusz, klasa 6a

KUŹMA Maja, klasa 4a

ŁUCZKIEWICZ Maja, klasa 4a

PĘDZICH Aleksandra, klasa 6a

ROZMARYNOWICZ Weronika, klasa 5b

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

Opiekunowie SU