Mobilny plac zabaw dla dzieci w naszej szkole

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły od nowego roku szkolnego mogą korzystać z „mobilnego” placu zabaw! To zasługa wszystkich osób, które głosowały na projekt „Kierunek: Nowy plac zabaw dla dzieci” zgłoszony do ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza przez wolontariuszy Fundacji Nowe Kierunki, Anitę Zontek i Bartosza Niemca.

 

Uczniowie szkoły od lat marzyli, by przy placówce pojawił się plac zabaw. Dzięki środkom z Budżetu Obywatelskiego udało się jeszcze wydzielić i ogrodzić miejsce dla mobilnego placu zabaw, a także wyłożyć go specjalną matą.

Dzięki Budżetowi Obywatelskiemu możemy zmieniać Nowy Sącz, dlatego już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w zbliżającym się głosowaniu. Już 20 września zaczyna się kolejne głosowanie do BO Startujemy z projektem „Kierunek: piknikowy zawrót głowy w Nowym Sączu”. Więcej informacji na temat projektu znajduje się pod tym adresem: https://bo.nowysacz.pl/projekt/15289

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację projektu „Kierunek: Nowy plac zabaw dla dzieci”. Dziękujemy! Razem możemy więcej!