Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły tłumnie zjawili się na uroczystości związanej z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023. Ten dzień rozpoczęliśmy od mszy świętej, którą poprowadził ksiądz Bartłomiej Musiał. Schola pod opieką Wiktorii Zontek, absolwentki naszej szkoły, wzbogaciła nabożeństwo o piękny wokal.

 

Po mszy wszyscy udaliśmy się na szkolne podwórko, gdzie przebiegała dalsza część uroczystości. Nowy rok oficjalnie zainaugurowała pani dyrektor Jolanta Bodziony. Następnie uczniowie klasy 3b pod opieką wychowawczyni pani Ingi Wygody zaprezentowali przygotowaną przez trzecioklasistów część artystyczną.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy sukcesów, radości i pomyślności, niech dobre oceny w dzienniku zagoszczą. Witaj szkoło, przez cały rok będzie wesoło! Powodzenia w nowym roku szkolnym 2022/2023!