Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Po dwóch latach pracy i nauki w reżimie sanitarnym, mogliśmy się znowu spotkać w szerszym gronie, żegnając miniony rok szkolny.

W piątek 24 czerwca zebraliśmy się w sali gimnastycznej, by pożegnać szkołę na dwa miesiące. Natomiast  nasi ósmoklasiści tego dnia opuścili mury szkoły, kończąc edukację w Szkole Podstawowej nr 1 i patrząc radośnie w przyszłość. Podczas uroczystości obecni byli uczniowie, nauczyciele, dyrekcja, rodzice oraz zaproszeni goście, a także absolwenci naszej szkoły. Po odśpiewaniu hymnu nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klasy piątej.

Apele grup wiekowych – podsumowanie rok szkolnego 2021/2022

Dnia 23 czerwca 2022 roku odbyły się apele grupy wiekowej. Przedstawiciele klas zaprezentowali średnie klas, wyniki uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2021/2022 oraz sukcesy odniesione w konkursach wiedzy i zawodach sportowych. Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy osiągnięć. Wszystkim życzymy wytrwałości, sukcesów oraz świetnych wyników w kolejnym roku szkolnym.