SPORT TO ZDROWIE! Nie tylko! Sport kształtuje też charakter.

22 czerwca wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 pokazali siłę swojego charakteru podczas Dnia Sportu pod patronatem Prezydenta Ludomira Handzla i Radnego Macieja Rogóża. W licznych konkurencjach i młodsi i starsi pokazali swoją szybkość, siłę , wytrwałość i charakter w rozgrywkach turniejowych. Młodsi uczniowie rywalizowali podczas zabawy ,,Dwa ognie”, starsi zaś zmierzyli się ze sobą w lekkoatletyce i grach zespołowych. I rzeczywiście pokazali siłę charakteru i chęć wygranej.

A oto wyniki sportowej rywalizacji:

Klasa 8 – trójbój (bieg 100m, skok w dal, rzut piłką palantową):

I miejsce Inha Artiukh 

II miejsce Nikola Bąk, Barbara Kmak

III miejsce Oliwia Bodzek

I miejsce Bohdan Tykhyi

II miejsce Maksymilian Hajduk

III miejsce Szymon Kołodziejczyk, Bohdan Artiukh

 

Klasy 4 i 5:

Piłka nożna:

I miejsce klasa 4b

II miejsce klasa 4a

III miejsce klasa 5a

Dwa ognie:

I miejsce klasa 4a

II miejsce klasa 5a

III miejsce klasa 4b

 

Klasy 1, 2 i 3 – Dwa ognie:

I miejsce klasa 2b

II miejsce klasa 3a

III miejsce klasa 1b

IV miejsce klasa 1a i 2a

 

Wszyscy zaś wygrali to co najważniejsze. ZDROWIE!