Pożegnanie z UFIŚ – DZIĘKUJEMY

21 czerwca 2022r. w Kinie Sokół uczniowie z klas drugich, czwartych i klasy piątej uroczyście pożegnali się z UFISIEM. Uroczystość poprowadziła pani Sylwia, której już na wstępie bardzo gorąco dziękujemy za wszystkie spotkania, które przybliżyły naszym uczniom szeroko rozumianą sztukę. 👏
 
W trakcie wydarzenia wychowawcy klas odebrali z rąk pana Dyrektora Piotra Gąsienicy dyplomy ukończenia UFiŚ w roku szkolnym 2021/2022.

Po części oficjalnej przyszedł czas na rozrywkę, a na scenie pojawili się artyści, którzy zachęcali do wspólnego śpiewania. Lato, lato, lato czeka… tekst tej popularnej piosenki wybrzmiał w sali kinowej.
 
I chociaż wszyscy już czekamy na wakacje to już dzisiaj nie możemy się doczekać kolejnych ufisiowych spotkań! Do zobaczenia we wrześniu!😊