Zakończenie programu KinoSzkoła – DZIĘKUJEMY

20 czerwca uczniowie z klas 4a, 4b i 5a udali się do Kina Sokół na film pt. „Czarny Młyn”. Film opowiada o przyjaciołach mieszkających w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Życie głównego bohatera jest dodatkowo skomplikowane, bo jego młodsza siostra Mela wymaga szczególnej opieki. Dzieci spędzają czas na zabawie na podwórku i w okolicy. Mają zakaz zbliżania się ruin ogromnego fabrycznego młyna, zwanego przez miejscowych Czarnym Młynem. Kilka lat temu wydarzyła się tam wielka tragedia, w której zginął ojciec Iwa. Pewnego dnia w domach przyjaciół zaczynają się dziać dziwne rzeczy… Przed obejrzeniem filmu uczniowie uczestniczyli w bardzo ciekawym spotkaniu na temat tajemniczych miejscach w Polsce.

Był to ostatni seans w ramach programu Kino Szkoła w tym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uczniowie z naszej szkoły będą mogli brać udział w podobnych spotkaniach. Dziękujemy za niezwykłe chwile spędzone w kończącym się roku szkolnym 2021/2022.