Święty Mikołaju, Na Ciebie czekamy. Przez okno zmarznięte Ciągle wyglądamy.

To był wspaniały dzień dla przedszkolaków i uczniów z naszej szkoły. Za oknem padał śnieg. Zrobiło się zimowo, radośnie, mikołajkowo. 6 grudnia – dzień, na który wszyscy czekają, a zwłaszcza dzieci. Osobiście pojawił się w szkole i odwiedzał w salach dzieci, Święty Mikołaj. 🎅Każdy uczeń ten młodszy i starszy otrzymał upominek. 🎀

Zanim jednak uczniowie otrzymali prezenty Ekipa Mikołajkowa, do której należą nauczyciele oraz uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 w Nowym Sączu po raz kolejny zaprosili całą społeczność szkoły na przedstawienie mikołajkowe. Staś Kowalski z brzozowego gaju i jego mama, baletnica, aniołki, czarownica, piraci, Kopciuszek, Indianie i wróżka… każda z postaci wywołała duży uśmiech na twarzach widowni. 😃