Jesteśmy w finale!

W środę 10 listopada odbyły się sądeckie eliminacje do XXV Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej ,,Pierścień św. Kingi’’. Komisja konkursowa po wysłuchaniu blisko 50 recytacji w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej zakwalifikowała 8 osób do finału, który odbędzie się 16 grudnia. Taki komunikat ukazał się na stronie sądeckiego Pałacu Młodzieży- organizatora konkursu. Jesteśmy dumni, że spośród 8 osób zakwalifikowanych do finału aż 3 osoby to uczennice naszej szkoły: Maja Kuźma z kl. 3a, Maja Łuczkiewicz z kl. 3a i Natalia Basiaga z kl. 5a.

Wszystkie dziewczęta przygotowywała p. Renata Piątkowska. Gratulujemy i trzymamy kciuki za występy 16 grudnia w Bochni.

Na zdjęciach oprócz wspomnianych finalistek są jeszcze pozostali uczestnicy eliminacji regionalnych konkursu, „Pierścień św. Kingi”, z naszej szkoły: Jan Jaworski z kl. 3a i Weronika Rozmarynowicz z kl. 4b.