Zapraszamy dni adaptacyjne w przedszkolu

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, który dla wielu dzieci będzie początkiem przygody z przedszkolem. Chciałybyśmy, aby zarówno rodzice jak i dzieci, wkroczyli w nowy rok szkolny ze spokojem i uśmiechem, dlatego też serdecznie zapraszamy nowo przyjęte dzieci z oddziałów przedszkolnych (10-cio godzinnych) na dni adaptacyjne do naszego przedszkola, które odbędą się w dniach 30-31.08.2021 roku w godzinach 10:00-11:30. W czasie zajęć będziemy mieć okazję do tego, żeby się poznać, obejrzycie  sale przedszkolne, a także spędzimy czas na wspólnej zabawie.

Nie możemy się doczekać Waszej wizyty!

Nauczycielki przedszkola

Kilka wskazówek dla rodziców na pierwsze dni:

  • 1 września (środa) to normalny dzień pracy, w którym przedszkole funkcjonuje od 6.30 do 16.30. Dzieci przyprowadzamy do 8.20;
  • pierwszego dnia można przynieść ulubioną zabawkę. Zwróćmy uwagę, by nie była ona zbyt mała ani zbyt duża;
  • nie przedłużamy rozstania – to wcale nie pomaga. Mówimy dziecku, kiedy po niego przyjdziemy (np. po obiedzie) i dotrzymujemy danego słowa;
  • dbamy o to, by dziecko uczęszczało do przedszkola systematycznie.