Dziś przyleciał ufoludek w swojej rakiecie. Śmieszny ludzik, co na innej mieszka planecie.

Dziś przyleciał ufoludek w swojej rakiecie. 🚀Śmieszny ludzik, co na innej mieszka planecie. 👩‍🚀I zaprosił na wycieczkę wszystkie dzieci, i rakietą w wielki kosmos z nami poleci. Więc wsiadajcie do rakiety szybko, bo już czas!

To jest mały ufoludek – w kosmos wiezie nas! Oglądamy z bliska gwiazdy oraz planety, wszystko widać bardzo dobrze z naszej rakiety. Ufoludek wciąż się śmieje, ucieszony. Jak się śmieje, to się robi jasnozielony! I wracamy już na Ziemię, do naszej sali, ufoludek śle całusy i pędzi dalej. Może zaraz gdzieś daleko znów poleci i zabierze na wycieczkę kosmiczne dzieci. Przedszkolaki z naszych oddziałów odbyły ostatnio magiczną podróż i poznały wiele ciekawostek przestrzeni kosmicznej.😀