Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi chcą w tym okresie dobrze się bawić!

Lekcyjne sale wyglądały inaczej niż zwykle, zamieniły się w prawdziwe balowe sale. Udekorowane kolorowymi balonami, serpentynami, materiałami zachęcał do zabawy. Wśród radosnych, rozbieganych przedszkolaków i uczniów można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki, nie zabrakło też odważnych batmanów czy spidermanów. Słodki poczęstunek, owoce i napoje przygotowali sami uczniowie klas starszych oraz opiekunowie dzieci młodszych, za co serdecznie dziękujemy!

Tegoroczne zabawy karnawałowe w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu  należały do bardzo udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale bardzo zadowoleni.